Contact

Contact

Rocateq Europe bv

Ebweg 2
2991 LT Barendrecht
Nederland

tel. +31 (0)180 693 010
europe@rocateq.com

contact: J. Bert Plomp
Managing-Director
bert.plomp@rocateq.com

Pieter van Rijswijk
Deputy-Director
pieter.van.rijswijk@rocateq.com

 

Rocateq France Sarl

112 Avenue de Paris

CS60002
94306 VINCENNES Cedex
France

t├ęl. +33 (0)1 41 93 14 72

france@rocateq.com

 

 

Rocateq Iberia S.A.

Poligono Industrial Sur s/n
Apdo. Correos, 208
46230 ALGINET (Valencia)
Espana

tel. +34 (0)96 175 12 69
iberia@rocateq.com

 

 

Rocateq Deutschland GmbH

Lichtenbergerstra├če 26
74076 Heilbronn
Deutschland

Tel. +49 (0)7131 64527-17
deutschland@rocateq.com

 

 

Rocateq UK Ltd

12 Westbury Close
Townsend Industrial Estate
Houghton Regis LU5 5BL

United Kingdom

tel. +44 (0) 1582 661 620
uk@rocateq.com

 

 

Rocateq Italia Srl.

Via Pretura 16/B
37036 PESCANTINA (VR)
Italia

tel. +39 045 237 0440
italia@rocateq.com

 

 

Turkey:  Armodillo Cleaning Systems

Umut Vadi Sitesi A1 Blok D:4

Acarlar Mah. Candan Cikmazi Sk.

34800 Kavacik / Beykoz / ISTANBUL

tel. +90 216 425 20 35

www.armodillo.com

info@armodillo.com

 

 

Rocateq International BV

Ebweg 2
2991 LT Barendrecht
The Netherlands

tel. +31 (0)180 693 001
info@rocateq.com

contact:  J.Bert Plomp   

Managing-Director

bert.plomp@rocateq.com

 

 

Rocateq USA LLC

4155 Blackhawk Plaza Circle, Suite #200
Danville, CA 94506
USA

tel. +1 855 762 2837
usa@rocateq.com

 

Canada: Modus Retail Solutions

4480 Chesswood Drive, Unit 4

Toronto, Ontario M3J 2B9

tel. 1 416 318 6858

canada@rocateq.com

 

 

 

Rocateq Trading DMCC

Unit No. 1807-006

Mazaya Business Avenue BB

Jumeirah Lake Towers BB

Dubai, United Arab Emirates

dubai@rocateq.com

tel. +971 4 369 90 90

 

 

Zhuhai Rocateq Technology Co. Ltd

D, 3rd floor, 1# Factory 8

Chuang Xin Liu Road

Xiangzhou District

ZHUHAI P.R. China

contact: Rendert Siroen  

Managing-Director

rendert.siroen@rocateq.com

 

 

Israel: Pangea Line Ltd

PO Box 2095
Ness-Ziona 74120
Israel

tel. +972 57 887 66 87
israel@rocateq.com

 

 

 

 

 

Rocateq Sud America SpA.

Av. de Parque 4928  of. 227

Huechuraba, Santiago - Chile

tel. +56 942 580 088

 

 

 

 

 

 

 

Australia: Australian Retail Products

7 Huntsmore Road
Minto NSW 2566
Australia

tel. +612 9603 4133
australia@rocateq.com

Welke oplossing?

Welke 3 manieren zijn er om uw winkelwagens te beveiligen.

Lees meer

Hoe werkt het?

Technische informatie over het Rocateq Systeem.

Lees meer

Waar?

 Waar is Rocateq gevestigd?

Lees meer

Waarom Rocateq?

Vele redenen om voor Rocateq te kiezen.

Lees meer